B32560J8103K289
5S-B32560J8103K289
B32560J8103K289
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2DIP
Product Description
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Series: | SilverCap? B32560 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Voltage Rating - AC: | 630V |
| Height - Seated (Max): | 2-DIP |
| Termination: | 0.354 L x 0.150 W (9.00mm x 3.80mm) |
| Lead Spacing: | 0.295 (7.50mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.295 (7.50mm) |