B32559C3104K000
5S-B32559C3104K000
B32559C3104K000
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32559 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | - |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | 0.197 (5.00mm) |