B32529E6223J189
5S-B32529E6223J189
B32529E6223J189
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B32529 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | 0.283 L x 0.138 W (7.20mm x 3.50mm) |
| Lead Spacing: | 0.315 (8.00mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.197 (5.00mm) |