Home All Products Capacitors Film CapacitorsEPCOS (TDK) B32529C1823J189
B32529C1823J189
5S-B32529C1823J189
B32529C1823J189
CAP FILM 0.082UF 5% 100VDC RAD
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:B32529
Tolerance:??????5%
Voltage Rating - AC:63V
Voltage Rating - AC:100V
Height - Seated (Max):Radial
Termination:-
Lead Spacing:-
Applications:PC Pins
Features:0.197 (5.00mm)