B32529C1822J189
5S-B32529C1822J189
B32529C1822J189
CAP FILM 8200PF 5% 100VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B32529 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.197 (5.00mm) |