B32522Q8104J000
5S-B32522Q8104J000
B32522Q8104J000
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32522 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 630V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | 0.709 L x 0.276 W (18.00mm x 7.00mm) |
| Lead Spacing: | 0.492 (12.50mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.591 (15.00mm) |