B32522N6564K000
5S-B32522N6564K000
B32522N6564K000
CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32522 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 450V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.591 (15.00mm) |