B32522C3104M189
5S-B32522C3104M189
B32522C3104M189
CAP FILM 0.1UF 20% 250VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B32522 |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | 0.709 L x 0.197 W (18.00mm x 5.00mm) |
| Lead Spacing: | 0.413 (10.50mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.591 (15.00mm) |