B32521E6683J289
5S-B32521E6683J289
B32521E6683J289
CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Series: | B32521 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | 0.512 L x 0.157 W (13.00mm x 4.00mm) |
| Lead Spacing: | 0.354 (9.00mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.394 (10.00mm) |