B32521E6473K189
5S-B32521E6473K189
B32521E6473K189
CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B32521 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Voltage Rating - AC: | 400V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | 0.512 L x 0.157 W (13.00mm x 4.00mm) |
| Lead Spacing: | 0.354 (9.00mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.394 (10.00mm) |