B32521C3124K000
5S-B32521C3124K000
B32521C3124K000
CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32521 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.394 (10.00mm) |