B32521C1105M000
5S-B32521C1105M000
B32521C1105M000
CAP FILM 1UF 20% 100VDC RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32521 |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | 0.512 L x 0.236 W (13.00mm x 6.00mm) |
| Lead Spacing: | 0.472 (12.00mm) |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.394 (10.00mm) |