B32520C1563J
5S-B32520C1563J
B32520C1563J
CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B32520 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.295 (7.50mm) |