B32520C1103K289
5S-B32520C1103K289
B32520C1103K289
CAP FILM 10000PF 10% 100VDC RAD
Product Description
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Series: | B32520 |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Termination: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Applications: | PC Pins |
| Features: | 0.295 (7.50mm) |