684MWR630K
5S-684MWR630K
684MWR630K
CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC AXIAL
| Series: | MWR |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 220V |
| Voltage Rating - AC: | 630V |
| Size / Dimension: | Axial |
| Height - Seated (Max): | 0.728 Dia x 1.339 L (18.50mm x 34.00mm) |
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)