684MWR100K
5S-684MWR100K
684MWR100K
CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC AXIAL
| Series: | MWR |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Size / Dimension: | Axial |
| Height - Seated (Max): | 0.315 Dia x 0.748 L (8.00mm x 19.00mm) |
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)