684MKP275KE
5S-684MKP275KE
684MKP275KE
CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD
| Series: | MKP |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage Rating - AC: | 310V |
| Size / Dimension: | Radial |
| Height - Seated (Max): | 0.709 L x 0.394 W (18.00mm x 10.00mm) |
| Termination: | 0.642 (16.30mm) |
| Lead Spacing: | PC Pins |
| Applications: | 0.591 (15.00mm) |
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)