50ST684MB23225
5S-50ST684MB23225
50ST684MB23225
CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:PMLCAP?
Tolerance:0.68??????F
Voltage Rating - AC:??????20%
Voltage Rating - AC:-
Dielectric Material:50V
ESR (Equivalent Series Resistance):Acrylic
Operating Temperature:Metallized
Mounting Type:-
Package / Case:-55??????C ~ 125??????C
Size / Dimension:Surface Mount
Height - Seated (Max):1210 (3225 Metric)
Termination:0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Lead Spacing:0.071 (1.80mm)
Applications:-
Features:-
Related special
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
  • In stock
  • Molex
  • 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
  • TE Connectivity
  • 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut