50ST334MA23216
5S-50ST334MA23216
50ST334MA23216
CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:PMLCAP?
Tolerance:0.33??????F
Voltage Rating - AC:??????20%
Voltage Rating - AC:-
Dielectric Material:50V
ESR (Equivalent Series Resistance):Acrylic
Operating Temperature:Metallized
Mounting Type:-
Package / Case:-55??????C ~ 125??????C
Size / Dimension:Surface Mount
Height - Seated (Max):1206 (3216 Metric)
Termination:0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Lead Spacing:0.055 (1.40mm)
Applications:-
Features:-
Related special
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
  • In stock
  • Molex
  • 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
  • TE Connectivity
  • 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut