25MU156MD35750
5S-25MU156MD35750
25MU156MD35750
CAP FILM 15UF 20% 25VDC 2220
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | PMLCAP? |
| Tolerance: | 15??????F |
| Voltage Rating - AC: | ??????20% |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Dielectric Material: | 25V |
| Size / Dimension: | Surface Mount |
| Height - Seated (Max): | 2220 (5750 Metric) |
| Termination: | 0.224 L x 0.197 W (5.70mm x 5.00mm) |
| Lead Spacing: | 0.110 (2.80mm) |
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)