W2L1YC473MAT1S
5S-W2L1YC473MAT1S
W2L1YC473MAT1S
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0508
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | IDC |
| Capacitance: | 0.047|ìF |
| Tolerance: | ?à20% |
| Voltage - Rated: | 16V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55??C ~ 125??C |
| Features: | Low ESL (Multi-Terminal) |
| Ratings: | - |
| Applications: | "Bypass, Decoupling" |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | "Surface Mount, MLCC" |
| Package / Case: | 0508 (1220 Metric) |
| Size / Dimension: | "0.050"" L x 0.080"" W (1.27mm x 2.03mm)" |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | "0.022"" (0.55mm)" |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
Related special
-
- WAVESURFER 3054Z
- Zilog
- IC MODEM CTRL 86E34 28-SOIC
- In stock
-
- WIZ811MJ
- WIZnet
- IC MODULE W5100 + MAG JACK
- In stock
-
- WIZ830MJ
- WIZnet
- IC MODULE W5300 + MAG JACK
- In stock
-
- WIZ812MJ
- WIZnet
- IC MODULE W5100 + MAG JACK
- In stock
-
- WIZ110SR
- WIZnet
- IC MODULE SERIAL TO ETHERNET
- In stock
-
- WIZ107SR
- WIZnet
- IC MODULE SERIAL TO ETHERNET
- In stock
-
- WIZ810MJ
- WIZnet
- IC MODULE W5100 + MAG JACK
- In stock
-
- WIZ550IO
- WIZnet
- ETHERNET MODULE TCP/IP SPI
- In stock
-
- W83667HG-B(FA5B35 E)
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC LPC SUPER I/O 128LQFP
- In stock
-
- W83629AG
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC PCI TO ISA BRIDGE 128QFP
- In stock
-
- W83627DHG-P(FA5B07 D)
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC I/O CONTROLLER 128-QFP
- In stock
-
- W83628AG
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC PCI TO ISA BRIDGE 128QFP
- In stock
-
- W83L351YCG TR-ND
- W83L351YCG TR
- Nuvoton Technology Corporation of America
- In stock
-
- W83L351YCG-ND
- W83L351YCG
- Nuvoton Technology Corporation of America
- In stock
-
- W83L351G
- Nuvoton Technology Corporation of America
- IC POWER INTERFACE SW 20TSSOP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













