RM045C306KAJ480
5S-RM045C306KAJ480
RM045C306KAJ480
CAP CER 30UF 50V X7R SMD
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | RM |
| Capacitance: | 30|ìF |
| Tolerance: | ?à10% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55??C ~ 125??C |
| Features: | Low ESL (Stacked) |
| Ratings: | - |
| Applications: | "Bypass, Decoupling" |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | "Surface Mount, MLCC" |
| Package / Case: | "Stacked SMD, 8 J-Lead" |
| Size / Dimension: | "0.402"" L x 0.441"" W (10.20mm x 11.20mm)" |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | "0.560"" (14.22mm)" |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | J-Lead |
Related special
-
- RP17A-13P-12PC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Electrostatic Shield, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PA-13SC(71)
- Hirose
- 13 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP17-13P-12PC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12JD-15PC(71)
- Hirose
- 15 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PH-20SC(71)
- Hirose
- 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP17-13JA-12SC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PB-13SC(71)
- Hirose
- 13 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12RA-20PC(71)
- TE Connectivity
- 20 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- RP13A-12RB-13PC(71)
- TE Connectivity
- 13 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- RP13A-12JG-20PC(71)
- Hirose
- 20 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PK-20SC(71)
- Hirose
- 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PG-20SC(71)
- Hirose
- 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP13A-12PD-20SC(71)
- Hirose
- 8 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- RP17-13J-12SC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
- In stock
-
- RP17A-13P-12PC(71)
- Hirose
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Electrostatic Shield, Strain Relief
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













