M20U154M5
5S-M20U154M5
M20U154M5
CAP CER 0.15UF 50V Z5U RADIAL
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | M20 |
| Capacitance: | 0.15|ìF |
| Tolerance: | ?à20% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | Z5U |
| Operating Temperature: | 10??C ~ 85??C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | "0.200"" L x 0.150"" W (5.08mm x 3.81mm)" |
| Height - Seated (Max): | "0.320"" (8.12mm)" |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | "0.100"" (2.54mm)" |
| Lead Style: | Straight |
Related special
-
- MS3126E12-3PLC
- Amphenol Industrial
- Position Circular Connector
- In stock
-
- MX34032NF2
- JAE Electronics
- CONN HEADER R/A 32POS 2.2MM
- In stock
-
- ML22620TBZ0BX
- ROHM Semiconductor
- Audio Audio Signal Processor 4 Channel 32-TQFP (7x7)
- In stock
-
- ML22620TBZ0BX
- ROHM Semiconductor
- Audio Audio Signal Processor 4 Channel 32-TQFP (7x7)
- In stock
-
- MS3126E12-3SY-LC W/P CAP
- Amphenol
- 3 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cap (Cover), Coupling Nut
- In stock
-
- MS3126E12-3S-LC W/P CAP
- Amphenol
- 3 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cap (Cover), Coupling Nut
- In stock
-
- MCPK-8-T
- Samtec Inc.
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell
- In stock
-
- MCPK-8-S
- Samtec Inc.
- 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell
- In stock
-
- MB1EJN0800
- Amphenol Sine Systems
- 8 (4 + 3 Power + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Coupling Nut, Rotatable
- In stock
-
- MB1CKN0600
- Amphenol Sine Systems
- 6 (5 Power + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- MB1LLN0900
- Amphenol Sine Systems
- 9 (5 + 3 Power + PE) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- MA1LAP1700
- Amphenol Sine Systems
- 17 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- MB1CKN0800
- Amphenol Sine Systems
- 8 (4 + 3 Power + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- MB1CKN0900
- Amphenol Sine Systems
- 9 (5 + 3 Power + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- MA1CAP1700
- Amphenol Sine Systems
- 17 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













