LG224Z334MAT2S1
5S-LG224Z334MAT2S1
LG224Z334MAT2S1
CAP CER 0.33UF 4V X7S 0306
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | LG22 (LGA) |
| Capacitance: | 0.33|ìF |
| Tolerance: | ?à20% |
| Voltage - Rated: | 4V |
| Temperature Coefficient: | X7S |
| Operating Temperature: | -55??C ~ 125??C |
| Features: | Low ESL (Reverse Geometry) |
| Ratings: | - |
| Applications: | "Bypass, Decoupling" |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | "Surface Mount, MLCC" |
| Package / Case: | 0306 (0816 Metric) |
| Size / Dimension: | "0.030"" L x 0.063"" W (0.76mm x 1.60mm)" |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | "0.022"" (0.55mm)" |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
Related special
-
- LX60-20S
- Hirose
- CONN RCPT 20P 0.02 GOLD SMD R/A
- In stock
-
- LDS7000NQGI8
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- LDS7000NQGI
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- LM1815MX
- Texas Instruments
- IC AMP ADAPTIV VAR SENSOR 14SOIC
- In stock
-
- LM9044V
- Texas Instruments
- IC SENSOR DUAL INTER AMP 20-PLCC
- In stock
-
- LM1815N
- Texas Instruments
- IC AMP ADAPTIVE SENSOR 14-DIP
- In stock
-
- LM9044VX
- Texas Instruments
- IC AMP SENSOR INTERFACE 20-PLCC
- In stock
-
- LM9040MX
- Texas Instruments
- IC AMP DUAL SENSR INTERFC 14SOIC
- In stock
-
- LM9040M/NOPB
- Texas Instruments
- IC SENSOR DUAL INTER AMP 14-SOIC
- In stock
-
- LX7730MFQ-EV
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LX7730MFQ-EQ
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LX7730-ES
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LT1025CS8#TRPBF
- Linear Technology
- IC COMPENSATR THERM MCRPWR 8SOIC
- In stock
-
- LTKA00CN8#PBF-ND
- LTKA00CN8#PBF
- Linear Technology
- In stock
-
- LTKA01CN8#PBF-ND
- LTKA01CN8#PBF
- Linear Technology
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













