KVD250L685M43A0T00
5S-KVD250L685M43A0T00
KVD250L685M43A0T00
CAP CER 6.8UF 25V X8L RADIAL
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | KVD |
| Capacitance: | 6.8|ìF |
| Tolerance: | ?à20% |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Temperature Coefficient: | X8L |
| Operating Temperature: | -55??C ~ 150??C |
| Features: | High Temperature |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Automotive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | "0.256"" L x 0.157"" W (6.50mm x 4.00mm)" |
| Height - Seated (Max): | "0.256"" (6.50mm)" |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | "0.197"" (5.00mm)" |
| Lead Style: | Straight |
Related special
-
- KAS2108ET
- E-Switch
- SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
- In stock
-
- KBC1122P-AJZS-ND
- KBC1122P-AJZS
- Microchip Technology
- In stock
-
- KBC1122-AJZS-ND
- KBC1122-AJZS
- Microchip Technology
- In stock
-
- KBC1108-NU
- Microchip Technology
- IC SUPER I/O 128TQFP
- In stock
-
- KSZ8382L
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 176LQFP
- In stock
-
- KSZ8382Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8381Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8342Q
- Microchip Technology
- IC VOIP ATA ASSP 128QFP
- In stock
-
- KSZ8382L
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 176LQFP
- In stock
-
- KSZ8382Q
- Microchip Technology
- IC VOIP IP PHONE ASSP 128QFP
- In stock
-
- KF347
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP JFET 4MHZ 14DIP
- In stock
-
- KF351
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP JFET 4MHZ 8DIP
- In stock
-
- KA301A
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP GP 8DIP
- In stock
-
- KA3403D-ND
- KA3403D
- Fairchild/ON Semiconductor
- In stock
-
- KA334
- Fairchild/ON Semiconductor
- IC OPAMP GP 350KHZ 8DIP
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













