AQ125A102KAJME
5S-AQ125A102KAJME
AQ125A102KAJME
CAP CER 1000PF 50V 0606
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | AQ |
| Capacitance: | 1000pF |
| Tolerance: | ?à10% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | A |
| Operating Temperature: | -55??C ~ 125??C |
| Features: | "High Q, Low Loss" |
| Ratings: | - |
| Applications: | "RF, Microwave, High Frequency" |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | "Surface Mount, MLCC" |
| Package / Case: | 0606 (1616 Metric) |
| Size / Dimension: | "0.055"" L x 0.055"" W (1.40mm x 1.40mm)" |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | "0.057"" (1.45mm)" |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
Related special
-
- AD7902BRQZ-RL7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- IC ADC 16BIT SAR 20QSOP
- In stock
-
- ADAU7112ACBZR7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- Audio Sample Rate Converter 2 Channel 9-WLCSP (1.26x1.26)
- In stock
-
- ADAU7112ACBZR7
- Analog Devices, Inc.(ADI)
- Audio Sample Rate Converter 2 Channel 9-WLCSP (1.26x1.26)
- In stock
-
- AIT6F18-1P0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC00A24-10S-003-LC
- Amphenol
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cable Clamp
- In stock
-
- ACC06A22-19P-003-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-1S0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC00A24-10P-003-LC
- Amphenol
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cable Clamp
- In stock
-
- AIT6E18-8P0
- Amphenol
- 8 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6F18-11S0
- Amphenol
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-11S0
- Amphenol
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC06E20-27P-003-LC
- Amphenol
- 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- ACC05A20-18P-003-LC
- Amphenol
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-12S0
- Amphenol
- 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
-
- AIT6E18-1P0
- Amphenol
- 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













