6R3R14X106MV4T
5S-6R3R14X106MV4T
6R3R14X106MV4T
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | TANCERAM? |
| Capacitance: | 10|ìF |
| Tolerance: | ?à20% |
| Voltage - Rated: | 6.3V |
| Temperature Coefficient: | X5R |
| Operating Temperature: | -55??C ~ 85??C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | SMPS Filtering |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | "Surface Mount, MLCC" |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension: | "0.063"" L x 0.032"" W (1.60mm x 0.81mm)" |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | "0.035"" (0.89mm)" |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
Related special
-
- 640445-4
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
-
- 640445-9
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
-
- 63819-1500
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- In stock
-
- 640456-4
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)
- In stock
-
- 65440R
- Echelon Corporation
- IZOT U60 FT NETWORK INTERFACE MO
- In stock
-
- 602-ND
- SCC68692E1N40
- 602
- In stock
-
- 602-ND
- SCC68692C1N40
- 602
- In stock
-
- 602-ND
- SCC2692AE1N28
- 602
- In stock
-
- 602-ND
- SCC2692AE1N40
- 602
- In stock
-
- 664GI-01LF
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 664G-02LFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 664GI-01LFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 664G-03LFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 664G-01LFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 660GILFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products












