500S42E681GV4E
5S-500S42E681GV4E
500S42E681GV4E
CAP CER 680PF 50V NP0 1111
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | E |
| Capacitance: | 680pF |
| Tolerance: | ?à2% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | "C0G, NP0" |
| Operating Temperature: | -55??C ~ 125??C |
| Features: | "High Q, Low Loss" |
| Ratings: | - |
| Applications: | "RF, Microwave, High Frequency" |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | "Surface Mount, MLCC" |
| Package / Case: | 1111 (2828 Metric) |
| Size / Dimension: | "0.110"" L x 0.110"" W (2.79mm x 2.79mm)" |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | "0.102"" (2.59mm)" |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut