HHXB630ARA560MJA0G
5S-HHXB630ARA560MJA0G
HHXB630ARA560MJA0G
CAP ALUM POLY HYB 56UF 63V SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Tolerance: | Hybrid |
| Voltage - Rated: | 56??????F |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | ??????20% |
| Lifetime @ Temp.: | 63V |
| Operating Temperature: | 30 mOhm |
| Impedance: | - |
| Lead Spacing: | 1.8A @ 100kHz |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| Surface Mount Land Size: | 0.394 Dia (10.00mm) |
| Mounting Type: | 0.406 (10.30mm) |
| Package / Case: | 0.406 L x 0.406 W (10.30mm x 10.30mm) |