HHXB630ARA330MHA0G
5S-HHXB630ARA330MHA0G
HHXB630ARA330MHA0G
CAP ALUM POLY HYB 33UF 63V SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Tolerance: | Hybrid |
| Voltage - Rated: | 33??????F |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | ??????20% |
| Lifetime @ Temp.: | 63V |
| Operating Temperature: | 40 mOhm |
| Impedance: | - |
| Lead Spacing: | 1.6A @ 100kHz |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| Surface Mount Land Size: | 0.315 Dia (8.00mm) |
| Mounting Type: | 0.406 (10.30mm) |
| Package / Case: | 0.327 L x 0.327 W (8.30mm x 8.30mm) |