25SVPF100M-ND
5S-25SVPF100M-ND
25SVPF100M-ND
Panasonic Electronic Components
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | 1000 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Type: | SVPF |
| Capacitance: | Active |
| Tolerance: | Polymer |
| Voltage - Rated: | 100??????F |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | ??????20% |
| Lifetime @ Temp.: | 25V |
| Operating Temperature: | 24 mOhm |
| Applications: | 5000 Hrs @ 105??????C |
| Ripple Current - Low Frequency: | -55??????C ~ 105??????C |
| Ripple Current - High Frequency: | General Purpose |
| Impedance: | 160mA @ 120Hz |
| Lead Spacing: | 3.2A @ 100kHz |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| Surface Mount Land Size: | 0.315 Dia (8.00mm) |
| Mounting Type: | 0.276 (7.00mm) |
| Package / Case: | - |
Related special
-
- 26614020
- Molex
- Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
-
- 205842-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- 206438-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- 205843-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 63 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- 211770-2
- TE Connectivity AMP Connectors
- 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- 213905-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 3 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- 213889-2
- TE Connectivity AMP Connectors
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- 213894-2
- TE Connectivity AMP Connectors
- 10 (8 + 2 Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- In stock
-
- 211766-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- 211771-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- 206137-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- 211401-4
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- 206226-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- 206152-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
- In stock
-
- 206136-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













