B43888A9475M000
5S-B43888A9475M000
B43888A9475M000
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
| Series: | B43888 |
| Capacitance: | 4.7??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 400V |