B43858F9336M000
5S-B43858F9336M000
B43858F9336M000
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
| Series: | B43858 |
| Capacitance: | 33??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 400V |