B43858A5106M000
5S-B43858A5106M000
B43858A5106M000
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
| Series: | B43858 |
| Capacitance: | 10??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 450V |