B43699A5106Q9
5S-B43699A5106Q9
B43699A5106Q9
CAP ALUM 10UF 450V AXIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | B43699 |
| Capacitance: | 10??????F |
| Tolerance: | -0.1 |
| Voltage - Rated: | 0.3 |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 450V |
| Lifetime @ Temp.: | 8.3 Ohm @ 100Hz |
| Operating Temperature: | - |
| Ripple Current - High Frequency | - |
| Impedance: | 500mA @ 10kHz |
| Lead Spacing: | 3.8 Ohm |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | 0.551 Dia x 0.984 L (14.00mm x 25.00mm) |