B43457J1229M000
5S-B43457J1229M000
B43457J1229M000
CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B43457 |
| Capacitance: | 22000??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 160V |