B43455A2338M000
5S-B43455A2338M000
B43455A2338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 250V SCREW
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B43455 |
| Capacitance: | 3300??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 250V |