B41888C8686M
5S-B41888C8686M
B41888C8686M
CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
| Series: | B41888 |
| Capacitance: | 68??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 63V |