B41858C9276M000
5S-B41858C9276M000
B41858C9276M000
CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B41858 |
| Capacitance: | 27??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 100V |