B41858C8826M8
5S-B41858C8826M8
B41858C8826M8
CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Series: | B41858 |
| Capacitance: | 82??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 63V |