B41858C6826M000
5S-B41858C6826M000
B41858C6826M000
CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B41858 |
| Capacitance: | 82??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 50V |