335CKE450MGJG
5S-335CKE450MGJG
335CKE450MGJG
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V T/H
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | CKE |
| Capacitance: | 3.3??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 450V |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100.477 Ohm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105??????C |
| Operating Temperature: | -25??????C ~ 105??????C |
| Polarization: | Polar |
| Applications: | Bypass |
| Ripple Current - Low Frequency: | Decoupling |
| Ripple Current - High Frequency | 44mA @ 120Hz |
| Impedance: | 110mA @ 100kHz |
| Lead Spacing: | - |
| Size / Dimension: | 0.197 (5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.394 Dia (10.00mm) |
| Surface Mount Land Size | 0.846 (21.50mm) |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Through Hole |
| Other:: | Radial |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)