R30BLK-0100
5S-R30BLK-0100
R30BLK-0100
WIRE WW 30AWG PVDF BLACK 100'
Product Description
| Packaging: | Roll |
| Wire Gauge: | 30 AWG |
| Conductor Diameter: | 0.010 (0.25mm) |
| Length: | 100' (30.5m) |
| Jacket (Insulation) Material: | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Jacket (Insulation) Diameter: | 0.019 (0.50mm) |