CRT24-5RD-100
5S-CRT24-5RD-100
CRT24-5RD-100
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
Wire Gauge:Hook-Up
Conductor Strand:24 AWG
Conductor Material:19/36
Length:0.142 (3.61mm)
Voltage:-
Operating Temperature:100.0' (30.5m)
Jacket Color:25kV