Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)Daburn Electronics CRT22-10WH-100
CRT22-10WH-100
5S-CRT22-10WH-100
CRT22-10WH-100
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100'
| Wire Gauge: | Hook-Up |
| Conductor Strand: | 22 AWG |
| Length: | 0.247 (6.27mm) |
| Voltage: | - |
| Operating Temperature: | 100.0' (30.5m) |
| Jacket Color: | 50kV |