CRT18-8WH-50
5S-CRT18-8WH-50
CRT18-8WH-50
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 50'
Wire Gauge:Hook-Up
Conductor Strand:18 AWG
Conductor Material:19/30
Length:0.225 (5.72mm)
Voltage:-
Operating Temperature:50.00' (15.24m)
Jacket Color:40kV