Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)Daburn Electronics CRT18-4WH-100
CRT18-4WH-100
5S-CRT18-4WH-100
CRT18-4WH-100
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 100'
| Wire Gauge: | Hook-Up |
| Conductor Strand: | 18 AWG |
| Length: | 0.145 (3.68mm) |
| Voltage: | - |
| Operating Temperature: | 100.0' (30.5m) |
| Jacket Color: | 20kV |