CRT18-3RD-50
5S-CRT18-3RD-50
CRT18-3RD-50
HOOK-UP STRND 18AWG RED 50'
Wire Gauge:Hook-Up
Conductor Strand:18 AWG
Conductor Material:19/30
Length:0.124 (3.15mm)
Voltage:-
Operating Temperature:50.00' (15.24m)
Jacket Color:15kV