CRT16-6.5BK-50
5S-CRT16-6.5BK-50
CRT16-6.5BK-50
HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 50'
Wire Gauge:Hook-Up
Conductor Strand:16 AWG
Length:0.201 (5.11mm)
Voltage:-
Operating Temperature:50.00' (15.24m)
Jacket Color:32.5kV