CRT16-4WH-100
5S-CRT16-4WH-100
CRT16-4WH-100
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100'
Wire Gauge:Hook-Up
Conductor Strand:16 AWG
Length:0.151 (3.83mm)
Voltage:-
Operating Temperature:100.0' (30.5m)
Jacket Color:20kV